REKLAMA

Samorząd

Kto z kim się w sądzie spotka

Opublikowano 14 maja 2021, autor: bj

Prokurator umarza, dyrektorka zapowiada pozew, a burmistrz już skarży się do sądu. Tak wygląda sprawa Marii Łaskarzewskiej, byłej dyrektorki LDK, której burmistrz Lubska zarzuca rozdawanie majątku i przekroczenie uprawnień.

Przekroczenie uprawnień i bezprawne rozporządzenie majątkiem LDK, co zdaniem Janusza Dudojcia, burmistrza, „skutkowało działaniem na szkodę interesu publicznego Lubska” badali żarscy prokuratorzy. I w postępowaniu Marii Łaskarzewskiej, jako dyrektorki Lubskiego Domu Kultury nie dopatrzyli się niczego, co jest przestępstwem. Prowadzone od lipca ub. r. postępowanie umorzyli (27.04.).

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 459

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »