REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Odszedł wspaniały człowiek

Opublikowano 14 maja 2021, autor: nk

Zbigniew Kuczma, przedsiębiorca, mecenas sportu, filantrop, a przede wszystkim bardzo dobry człowiek i wspaniały ojciec zginął tragicznie w niedzielę (9.05) na lotnisku w Przylepie. Miał 71 lat.

Był wzorem pracowitości i skromności. Miał ogromne serce pełne dobroci i współczucia. Jego największą pasją było lotnictwo, którym interesował się od najmłodszych lat. W niedzielę odbył swój ostatni lot. Jego samolot rozbił się na lotnisku w Przylepie.

– Ojciec był bardzo dobrym człowiekiem i z nikim nie miał żadnych zatargów, bo w każdej sytuacji czy życiowej, czy biznesowej szukał kompromisów. Za to go ludzie bardzo kochali i szanowali – mówi Adam Kuczma, syn zmarłego.

Zasłużony dla Żar

W Żarach jego nazwisko znane jest z takich inwestycji jak park handlowy A10 u zbiegu ulicy Moniuszki i Lotników, a także z inwestycji przy ul. Słowackiego (dawny TOR).

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 994

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »