REKLAMA

Samorząd

Bitwa o dobra osobiste

Opublikowano 11 maja 2021, autor: Piotr Piotrowski

Przeprosin i zapłaty 50 tys. zł na Ośrodek Szkolno – Wychowawczy żąda od Ewy Gancarz burmistrz Szprotawy i radni z jego koalicji. Ich zdaniem, oszkalowała ich w programie TVP 1.

W reportażu na temat zatrzymania przez CBA burmistrza Mirosława Gąsika (w związku z trwającym procesem dotyczącym rzekomego przyjęcia łapówki 500 tys. zł za sprzedaż gruntów po niższej cenie w szprotawskiej strefie przemysłowej – red.), w programie „Alarm” w marcu br.  Ewa Gancarz (pełniła obowiązki burmistrza, gdy Gąsik przebywał w areszcie – red.) stwierdziła, że w Szprotawie powstał układ polityczny. Jej wypowiedź:  „(…) słyszałam, że już jest wszystko poukładane, że wiedzą radni jak mają głosować przez pięć lat (…) jest wiadomo kto co kupi i za jaką cenę w Szprotawie od gminy” nie spodobała się radnym z koalicji burmistrza, którzy wystosowali do Gąsika apel, aby podjął działania w zakresie ochrony dóbr osobistych.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 487

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »