REKLAMA

Sport

Kibicujemy Czarnym!

Opublikowano 13 maja 2021, autor: Piotr Piotrowski

Dwóch nowych członków ma zarząd klubu MKS Czarni Żagań 1957.

Miejsce Przemysława Wojtysiaka i Przemysława Kowalskiego zajęli: Waldemar Glanc i Andrzej Wnęk.  – To osoby od lat związane z klubem,  zagorzali kibice. Syn pana Waldka, Wojtek jest jednym z najlepszych zawodników Czarnych – mówi prezes klubu, R. Chruścicki.

Działacze, za pośrednictwem „Regionalnej” zapraszają wszystkich kibiców na sobotni mecz ligowy, z Arką Nowa Sól (w sobotę, 15 maja), na stadionie przy ul. Karpińskiego. – Wedle rządowego „odmrażania” sportu, w końcu, po ponad półrocznej przerwie kibice będą mogli wrócić na stadion i dopingować swoją ukochaną drużynę – dodaje prezes. – Dla tych, którzy przyjdą, szykujemy niespodziankę. Każdy zakupiony bilet weźmie udział w losowaniu nagród – piłek oraz klubowych gadżetów.  

Póki co, drużyna walczy o utrzymanie się w IV lidze. – Robimy wszystko, aby piłkarze mieli jak najlepsze warunki do osiągnięcia tego celu. Wszystko w ich nogach – dodaje prezes Czarnych. – Po każdym meczu na żagańskim stadionie organizujemy dla nich poczęstunek przy grillu, dbamy o integrację. – Chłopcy złapali wiatr w żagle, grają coraz lepiej. W zespole jest świetna atmosfera – podkreśla W. Glanc.  – Zachęcamy pozostałych wychowanków Czarnych, którzy obecnie grają w klubach, w okolicy, do powrotu do żagańskiego klubu.

Napisz komentarz »