REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Serce mi pękło na pół

Opublikowano 11 maja 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Mówi Janina Chmiel. Jej mąż Adam Chmiel (64 l.), żarski przedsiębiorca i społecznik zaraził się COVID-19. Do kwietnia był okazem zdrowia. Niestety nie wygrał walki z podstępną chorobą. Odszedł tak nagle.

Adam Chmiel (64 l.) z żoną Janiną prowadził  „Studio Mebli Kuchennych Classic” na ul. Chopina w Żarach. Choć cieszył się doskonałym zdrowiem, pokonał go COVID-19. Adam Chmiel zmarł tak nagle (19.04). Został pochowany na cmentarzu w Drożkowie. W ostatniej drodze towarzyszyła mu rodzina, przyjaciele, i motocykliści (23.04).

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 543

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »