REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Drzwi zamknięte, urzędnik w SPA

Opublikowano 30 kwietnia 2021, autor: bj

Na biednego nie trafiło. I na takiego, co nie może. Bo nawet w pandemii można pojechać do wypasionego hotelu i… się rehabilitować. Tak jak ekipa z żarskiego MOPS-u. Wirusa boją się tylko w urzędzie. Petent może czekać pod drzwiami, pracownicy socjalni mogą brylować w górach.

Pracownicy socjalni. Zostali zaszczepieni, by bezpiecznie obsługiwać ubogich i potrzebujących. A skorzystali z luki i pojechali się bawić w górskim hotelu.

Żarski Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zamknięty jest na głucho. Działa na domofon.  Trzeba dzwonić. Zasiłek? Renta socjalna? Opieka? Do MOPS-u wchodzić tylko w ważnych sprawach i pojedynczo. Przyczyny są jasne – pandemia, obostrzenia i utrzymująca się duża liczba chorych.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 763

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarz »
  1. Monia 11 maja 2021 11:33 - Odpowiedź

    To jest skandal. Cały zespół z szefem niezwłocznie do wymiany.

Napisz komentarz »