REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Podpaliłem żonę

Opublikowano 30 kwietnia 2021, autor: Patryk Świtek

Skoro kochałeś to czemu zabiłeś? – krzyczała do Łukasza P. (33 l.) matka zamordowanej Patrycji Hirsch (26 l.). Łukasz zadźgał żonę nożem kuchennym, a później podpalił kamienicę, żeby zatrzeć ślady.

Małgorzata Hirsch (matka Patrycji) nie mogła patrzeć na Łukasza. Kiedy we wtorek (27.04.) doprowadzano go w kajdankach na sprawę do Sądu Okręgowego w Zielonej Górze, nie chciała stać z nim w korytarzu.

– Życzę mu, żeby nie wyszedł z więzienia. Za to, co zrobił mojej córce powinna być dla niego kara śmierci – mówiła zapłakana mama.

Sędziemu Dariuszowi Pawlakowi powiedziała, że chce uczestniczyć w każdym posiedzeniu. – Chcę się przekonać, czy zostanie sprawiedliwie osądzony – mówi.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 683

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »