REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Zwolnienie i wilczy bilet

Opublikowano 30 kwietnia 2021, autor: bj

Komendantka Ochotniczego Hufca Pracy z Żar została wyrzucona z pracy, z wilczym biletem. W tle są publiczne pieniądze. Miały trafiać do młodzieży, najwyraźniej poszły gdzie indziej.

Czekała na 30 jubileusz pracy w Ochotniczym Hufcu Pracy. Gdy jechała do Zielonej Góry na zaproszenie nowego szefostwa lubuskiego OHP spodziewała się, że tematem będzie omówienie współpracy.

Nowe władze lubuskiego OHP urzędują od grudnia 2020r., kiedy wszystkie hufce w Polsce, po zmianach w rządzie, przeszły pod kuratelę Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 612

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »