REKLAMA

Samorząd

Skontrolowali już wszystko?

Opublikowano 23 kwietnia 2021, autor: Piotr Piotrowski

Właśnie zakończyła się czwarta kontrola w żagańskiej Szkole Podstawowej nr 1. Urzędnicy czekają na protokół od audytora. Czy i tym razem znajdą coś na dyrektorkę? Próba odwołania dyrektorki nie powiodła się. Czy burmistrz Andrzej Katarzyniec się podda?

Przypomnijmy,  audyt w Jedynce miał rozpocząć się w styczniu br., ale dyrektorka Małgorzata Kalinowska oraz jej księgowa poszły na zwolnienie lekarskie. Audytor zaczął analizę gospodarki finansów za lata 2018 i 2020, gdy Kalinowska wróciła do szkoły.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 482

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »