REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Adam, trzymaj się!

Opublikowano 16 kwietnia 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Motocykliści są dla siebie jak rodzina. Po raz kolejny udowodnili, że jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Adam Chmiel (64 l.) wspólnie z żoną Krystyną prowadzi „Studio Mebli Kuchennych Classic” w Żarach. Ale pan Adam od wielu lat jest też motocyklistą. Choć nie nosi barw żadnego klubu, znają i lubią go praktycznie wszyscy. Gdy okazało się, że pan Adam zachorował na COVID-19 i trafił do szpitala, koledzy motocykliści postanowili pokazać mu swoje wielkie wsparcie.- Trzymaj się Adam. Czekamy na ciebie – mówią.

Motocykliści to rodzina

W niedzielne (11.04) popołudnie motocykliści umówili się pod żagańską filią 105. Szpitala Wojskowego w Żarach. To tam, na oddziale zakaźnym jest teraz pan Adam. Jego przyjaciele i znajomi podjechali na  parking przed oddziałem. kilkadziesiąt osób na motocyklach chciało panu Adamowi tak przekazać swoje wsparcie.

– Adam jest naszym wieloletnim kolegą – mówi Robert Kościk, prezydent Boxer MC Poland – Choć nie jest zrzeszony w klubowych barwach, znamy się od lat. Nie mogliśmy mu nie pokazać, jak bardzo chcemy, żeby szybko do nas wrócił po chorobie.

Żona Adama Chmiela, Krystyna nie kryła wzruszenia.

– Jesteśmy oboje z mężem bardzo poruszeni tym, co dla niego zrobili – mówi Krystyna Chmiel. – To piękny gest solidarności. Bardzo wszystkim dziękuję, że poświęcili swój czas, by wesprzeć mojego męża.

Napisz komentarz »