REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Koronawirus zabrał nam anioła

Opublikowano 16 kwietnia 2021, autor: Piotr Piotrowski

Renata Gmińska, wieloletnia urzędniczka żagańskiego starostwa powiatowego przegrała walkę z koronawirusem. Miała zaledwie 49 lat.

Pani Renata zakaziła się trzy tygodnie temu, podobnie jak jej dwie siostry.

– Renia miała typowe objawy podobne do Covid-19, dlatego szybko wykonała test. Gdy okazał się pozytywny, trafiła na domową izolację. Z początku chorobę przechodziła łagodnie – opowiada jej siostra, Bogumiła. – Z czasem gorączka, ból mięśni i osłabienie minęło, wrócił węch, smak i apetyt. Przez cztery dni od zakończenia izolacji Renata czuła się dobrze. Wydawało się, że wróci do pracy, że wyjdzie z tego. Że pokona podstępnego wirusa. I nagle, w piątek, 9 kwietnia zasłabła, upadając w domu na podłogę.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 401

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »