REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Poród w łazience!

Opublikowano 09 kwietnia 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Franek urodził się we własnym domu. W 5 minut! Tak Magdalena i Daniel z Żar powitali na świecie swojego synka. Tata musiał ratować mu życie, chłopczyk nie oddychał.

Mały Franek był tak szybki, że po rodzącą nie zdążyła przyjechać karetka.  Franek na świecie pojawił się w ekspresowym tempie. Jego poród trwał 5 minut. Chwil grozy nie zabrakło. Franek pierwszy oddech zaczerpnął dopiero po chwili. Tata, który odebrał jego poród w domowej łazience, włożył mu do buzi mały palec i oczyścił gardełko. Dopiero wtedy Franuś zaczerpnął pierwszy oddech. I to w ramionach taty.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 385

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »