REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Podwyżki i inwestycje

Opublikowano 09 kwietnia 2021, autor: bj

Docieplą, doprowadzą ciepłą wodę i naprawią chodniki. Mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Wieniawskiego w Żarach muszą się liczyć z nadchodzącymi podwyżkami.

Blisko 2 miliony złotych Spółdzielnia Mieszkaniowa przy ul. Wieniawskiego w Żarach chce zainwestować w ocieplanie  budynków i doprowadzenie ciepłej wody z sieci.

Rada Nadzorcza zatwierdziła właśnie plan inwestycji na rok 2021. – Chodzi o oszczędności wciąż drożejącej energii. I o bezpieczeństwo naszych mieszkańców. Budynki należące do liczącej 61 lat spółdzielni często mają wentylację, która nie zawsze jest tak wydolna, by sprostać normom bezpieczeństwa. Chcemy odejść od wody ogrzewanej piecykami gazowymi-tłumaczy Stanisław Hałabura, prezes Spółdzielni.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 481

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »