REKLAMA

Aktualności, Gospodarka

Będziemy z wirusem jeszcze długo

Opublikowano 02 kwietnia 2021, autor: nk

O wpływie koronawirusa na biznes, podatkach i rosnących kosztach, które przełożą się na drożyznę w usługach rozmawiamy z Tomaszem Żółkiewiczem, współwłaścicielem firmy Tempus w Żarach.

Jak wy, przedsiębiorcy, radzicie sobie w czasach pandemii?

Tomasz Żółkiewicz: My jesteśmy z innej bajki, tak jakby przyrównać nas do licznych urzędów w powiecie, to my się zachowujemy irracjonalnie w porównaniu do urzędników. Oni się okleili zakazami wstępu, trzeba się umawiać telefonicznie na spotkania z nimi.

Nie tego od nich oczekujecie?

Szczerze mówiąc, to według mnie sposób zachowania urzędników w czasie pandemii naraża ich na śmieszność . W ogóle mam wrażenie, że urzędnicy robią wszystko, żeby pandemia trwała do końca świata i jeden dzień dłużej.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 849

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »