REKLAMA

Kultura, Oświata

Wygraj bilet na koncert!

Opublikowano 02 kwietnia 2021, autor: Piotr Piotrowski

Dwie podwójne wejściówki mamy na koncert w Szprotawskim Domu Kultury, w sobotę, 10 kwietnia. Wystąpią jak: Patrycja Kosiarkiewicz, Łukasz Gorczyca i Krzysztof Brzeziński.

Koncert będzie zwieńczeniem warsztatów songwriterskich (tj. tworzenia piosenki od podstaw), z udziałem szprotawian. Poprowadzą go kompozytorzy, muzycy i  tekściarze:  Patrycja Kosiarkiewicz, Łukasz Gorczyca i Krzysztof Brzeziński.  Zgłoszenia do warsztatów trwają do 6 kwietnia (trzeba wypełnić formularz, dostępny na stronie internetowej SzDK).

 – W finale warsztatów uczestnicy będą mieć okazję zaśpiewania razem z prowadzącymi podczas koncertu, który odbędzie się w tym samym dniu o godz. 19.00 w sali widowiskowej. Koncert planujemy z udziałem publiczności, z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych – mówi Teresa Zima, dyrektor SzDK. –  W przypadku utrzymania obostrzeń występ odbędzie się w wersji online lub będziemy musieli go odwołać.

Dzięki wsparciu przez Związku Artystów Wykonawców STOART, bilety kosztują jedynie 15 zł. Rezerwacja i sprzedaż pod nr tel. 68 376 24 01 i 500 202 518.

Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki. Wystarczy zadzwonić dziś (piątek, 3 kwietnia) o godz. 12.00 pod numer telefonu 510 057 242 i odpowiedzieć na pytanie, jak brzmi tytuł ostatniej płyty Patrycji Kosiarkiewicz.

Napisz komentarz »