REKLAMA

Kultura, Oświata

Nowa książka Michała

Opublikowano 26 marca 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Michał Sobociński (31 l.) jest nauczycielem i pisarzem. Właśnie ukazała się książka, której jest współautorem.

Michał Sobociński (31 l.) pochodzi z Nowej Soli, od kilku lat mieszka w Żarach. I zostanie tu. Dlaczego? – Moja lepsza strona Asia ma tu całą rodzinę.- nie ukrywa.

Jest nauczycielem w Katolickim Liceum w Żarach i ZSTiO w Żaganiu. Uczy historii i jęz. angielskiego.

Michał jest m.in. autorem książki „Srebrny kruk”. Teraz premierę ma „Antologia. Krawędzie otchłani”, w której napisał jedno z opowiadań.

– Siemaneczko. Chciałbym uprzejmie donieść, że jest już w sprzedaży antologia opowiadań „Krawędzie otchłani”, gdzie każdy prężny chwat i każda dzielna dama, będą mieli okazje połazić sobie po Żarach w czasie pandemii. Jakieś tam morderstwa i zabójstwa w tle nie powinny odrzucać nikogo, zaś wizyty w prokuraturze czy na cmentarzu, nie mogą zakłócić sielanki stolicy Polskich Łużyc.- zachęca do lektury mieszkańców regionu pan Michał.

Zgodnie z zapowiedzią

Antologia od 18 marca jest już dostępna w sprzedaży.

– Zawsze miło trzymać w rękach pracę, którą wykonało się przede wszystkim w głowie – mówi autor. Jego twórczość to opowiadania fantasy.

– Fantastyka oferuje czytelnikowi takie treści, które nie są powiedziane wprost.Nie lubię, gdy autor prowadzi mnie za rękę. – mówi – Zainteresowało mnie naturalistyczne podejście, czego efektem jest moje ostatnie opowiadanie osadzone w Żarach, które ukazało się w Antologii.

Książkę, z opowiadaniem Michała Sobocińskiego można kupić przez internet na stronie: www.abyssos.eu/produkt/krawedzie-otchlani.  Pod koniec roku możemy wyglądać kolejnej Michała pod tytułem – „Purpurowy byk”.

Napisz komentarz »