REKLAMA

Samorząd

Nasłał ZUS na dyrektorkę

Opublikowano 26 marca 2021, autor: Piotr Piotrowski

Czy burmistrz Żagania dalej szuka „haków” na dyrektorkę Szkoły Podstawowej nr 1? To na jego wniosek Zakład Ubezpieczeń Społecznych sprawdzał, czy Małgorzata Kalinowska rzeczywiście była niezdolna do pracy przez miesiąc czasu.

Przypomnijmy, po tym, jak w styczniu br. burmistrz Andrzej Katarzyniec postanowił rozszerzyć zakres audytu zewnętrznego w SP nr 1 (trzeciej już kontroli w Jedynce – red.) o lata 2018 i 2020, po rzekomym donosie od pracowników szkoły, jej dyrektorka  Małgorzata Kalinowska poszła na miesięczne zwolnienia lekarskie. Po powrocie Kalinowskiej do pracy,  burmistrz Katarzyniec wnioskował do ZUS o kontrolę prawidłowości orzekania o jej czasowej niezdolności do pracy i wystawienia zaświadczeń lekarskich.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 319

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »