REKLAMA

Samorząd

Piaskownice do liftingu

Opublikowano 26 marca 2021, autor: Piotr Piotrowski

Ok. 27 tys. zł wydali żagańscy urzędnicy na naprawy urządzeń na miejskich placach zabaw i wymianę piasku w piaskownicach.

Na Bulwarze nad Bobrem firma „Bursztyn” Piotra Dorociaka wymieniła elementy konstrukcyjne słupów drewnianych  w urządzeniu „Okręt” wraz z malowaniem drewnochronem belek drewnianych (za ok 2 tys. 200 zł) oraz naprawiła urządzenia tamtejszego skate – parku, naprawiając zniszczone podłogi oraz drewniane elementy (za ok. 7 tys. 700 zł). 

Z kolei na placu zabaw w kwartale ul. Długiej, Brackiej i Keplera spółka Miejskie Przedsiębiorstwo i Oczyszczania i Robót Drogowych wymieniła nawierzchnię piaskową za 8 tys. 947 zł. Ponadto, w ramach bieżących prac na terenie miejskich placów zabaw za 5 tys. 378 zł wymieniono zdewastowane elementy urządzeń. Naprawy poczyniono również w piaskownicach. Wymieniono i uzupełniono także tablice informacyjne. Za kolejne 2 tys. 500 zł Urząd Miasta zlecił wymianę piasku w piaskownicach przy ul. Długosza, Żarskiej (park), Śląskiej i na Bulwarze nad Bobrem.

Napisz komentarz »