REKLAMA

Sport

Piramida z medalem

Opublikowano 26 marca 2021, autor: nk

Brązowy medal w VIII Międzynarodowym turnieju pod Wawelem w akrobatyce sportowej zdobyła trójka z UKS Piramida w Żarach.

Żarską UKS Piramidę w turnieju reprezentowały dwie trójki. W kategorii od 13 do 19 lat świetne trzecie miejsce zajęły Milena  Kicuła, Natalia Morawska i Oliwia Morawska, a w kategorii 11-16 lat poprawnie swój program wykonały Natalia Grubizna, Joanna Uchman i Aleksandra Drozdek.

– Cieszymy się z tego sukcesu tym bardziej, że mieliśmy ograniczone możliwości treningu – mówi Dominika Skubińska, trenerka i sekretarz w UKS Piramida.

Wyrzucili akrobatów

W ostatnim numerze Regionalnej informowaliśmy, że akrobaci z UKS Piramida z dnia na dzień stracili możliwość treningu w sali sportowej przy ul. Parkowej w Żarach, która obecnie jest w zarządzie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarach. Dyrektor MOPS postanowiła przenieść do sali gimnastycznej pracowników, bo w budynku szkoły trwa remont oraz zrobiła tam magazyn dla sprzętów rehabilitacyjnych, a nawet opon samochodowych. Akrobaci na razie będą trenować w SP nr 1 przy ul. Szymanowskiego. Liczą jednak na możliwość powrotu na ul. Parkową po zakończeniu remontu.

Napisz komentarz »