REKLAMA

Wasze sprawy

Musicie wybrać zakapiorów

Opublikowano 19 marca 2021, autor: nk

„Wybory to nie konkurs piękności, nie ufaj farbowanym lisom” – przekonują członkowie Solidarności w Swiss Krono w Żarach i zachęcają do głosowania na „zakapiorów” należących do związku. O pierwszych wyborach do rady pracowniczej w Swiss Krono, które odbędą się pod koniec marca rozmawiamy z Mariuszem Michałkiem, przewodniczący komisji zakładowej NSZZ”Solidarność”.

Regionalna: Skąd pomysł na utworzenie rady pracowniczej?

Mariusz Michałek, przewodniczący komisji zakładowej NSZZ”Solidarność” w Swiss Krono:  Rady pracowników w naszym kraju zaczęły powstawać od momentu ogłoszenia Ustawy z dnia 7 kwietnia 2006 roku „o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji”. Dzisiaj doświadczenie związków zawodowych z funkcjonowaniem rad pracowników jest ogromne i niesie wiele dobrych rozwiązań dla pracowników i pracodawcy. Nasza organizacja zakładowa podjęła decyzję o zainicjowaniu utworzenia rady pracowników i chciałaby stworzyć organ na wzór tych rad, które działają w innych zakładach od lat.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 418

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »