REKLAMA

Kronika policyjna

Napadli i okradli

Opublikowano 12 marca 2021, autor: bj

Napadli we trzech przypadkowego przechodnia. Pchnęli, go, powalili na ziemię. Wygrażali, że mu przyp*** , że ma być cicho. Potem go okradli.

Szajka trzech mężczyzn  wieku od 31 do 39 lat postanowiła łatwo i szybko zarobić. Okraść. Była niedziela, 7.03. gdy na ulicy zobaczyli 32-letniego mieszkańca Lubska. Podbiegli do niego, popchnęli na ziemię docisnęli „do gleby”. Powalony mężczyzna usłyszał, co mu zrobią, jeżeli będzie się stawiał, albo zawiadomi policję. Padały wyzwiska, że mu zaraz przyp*** i zaj***

Rabusie ukradli wart 1 tys. 500 zł telefon, portfel z kartą bankomatową i dokumentami oraz klucze.

W środowy (10.03.) wieczór w Sądzie Rejonowym w Żarach odbyło się posiedzenie w sprawie tymczasowego aresztu dla mężczyzn.

-Cała trójka ma zarzut rozboju. A także, że działali wspólnie i w porozumieniu. Wobec Łukasza D., Mateusza Sz. i Piotra W. został zastosowany tymczasowy areszt na 3 miesiące-informuje Dariusz Szczygieł, wiceprezes Sądu Rejonowego w Żarach.

Rozmawiamy z poszkodowanym mężczyzną. Jest w szoku. Boi się. -Muszę się wyciszyć psychicznie. Tym bardziej, że jeden z nich mieszka niedaleko mnie  -mówi 32-latek. Jego telefonu nie odnaleziono, dokumenty rabusie mu zniszczyli moje dokumenty.

Całej trójce grozi nawet 12 lat więzienia.

Napisz komentarz »