REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Śmierć na torach

Opublikowano 12 marca 2021, autor: bj

Nie miała żadnych szans. Została uderzona, zginęła na miejscu. Kobietę śmiertelnie potrącił szynobus relacji Zielona Góra-Żagań(6.03.).

Skład ruszył punktualnie.Przyjechał z Zielonej Góry, a potem dalej – z Żar do Żagania o godz. 15.37. Potrzebował kilku chwil, by dotrzeć w rejon przejazdu przy ul. Szpitalnej, pomiędzy cmentarzem a ogródkami działkowymi.

Około trzy minuty po tym, jak szynobus wyruszył z dworca, doszło do tragedii. W okolicy cmentarza, przy niestrzeżonym przejeździe na tory wtargnęła kobieta. Wprost pod jadący pociąg.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 613

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »