REKLAMA

Aktualności, Kronika policyjna

Kostka nie była niebezpieczna

Opublikowano 12 marca 2021, autor: Patryk Świtek

Tak twierdzi Jakub Z. (20 l.), który napadł na stację benzynową. Właściciela uderzył nią w głowę. Ukradł 263 zł. – Potrzebowałem pieniędzy na narkotyki. Pana Ryśka znam od lat. Przepraszam go. To było niepotrzebne – tłumaczył na sprawie.

Ruszył proces (9.03.) w sprawie rozboju w Nowym Miasteczku. Na ławie oskarżonych zasiadł Jakub Z. (20 l.), który napadł na stację benzynową. Ryszarda Piętaka (66 l.), właściciela, uderzył w głowę kostką brukową. Zadał mu kilka ciosów pięścią w twarz. Z kasy ukradł 263 zł.

Prokuratura początkowo oskarżała Jakuba Z. o zwykły rozbój (zagrożony od 2 do 12 lat), teraz chciała, aby był to rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia (za to grozi od 3 do 15 lat).

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 497

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »