REKLAMA

Polityka

Ja wojenki nie prowadzę

Opublikowano 05 marca 2021, autor: Piotr Piotrowski

Przyznaje w rozmowie z „Regionalną” burmistrz Żagania Andrzej Katarzyniec.

Regionalna: Referendum w sprawie odwołania władz miasta coraz bliżej. Bo się pan odwołania?

Andrzej Katarzyniec: To nie jest kwestia strachu, już raz Tomasz Kwarciński zafundował Żaganiowi referendum i odwołanie burmistrza Kowala, żeby umieścić na fotelu burmistrza swojego kolegę, Daniela Marchewkę, co poskutkowało 5 latami nieudolnych rządów. Nie sądzę by mieszkańcy Żagania znów chcieli uczestniczyć w politycznym biciu piany pana Kwarcińskiego. To mi mieszkańcy powierzyli ster na 5 lat podczas ostatnich wyborów i na taki okres rozpisany jest mój program wyborczy, który konsekwentnie realizuję. Wierzę że mieszkańcy podobnie jak ja, nie pójdą na referendum motywowane ambicjami kilku osób, które zostały odsunięte od władzy.

Naciskał pan prezesa Żagańskich Wodociągów i Kanalizacji, aby zatrudnił radnego Piotra Łosia? Jego zatrudnienie było transparentne i zgodne z prawem?

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1060

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »