REKLAMA

Samorząd

Najpierw pijemy, potem leczymy

Opublikowano 05 marca 2021, autor: jb

1 mln 27 tys. 468,03 zł wpłacili do budżetu miasta Żary przedsiębiorcy za pozwolenia na sprzedaż alkoholu w 2020 roku. W Żaganiu przedsiębiorcy za koncesje zapłacili 706 tys. 571,11 zł.

Tyle, ile wpłynie pieniędzy z koncesji do budżetu, gmina ma wydać na profilaktykę i zwalczanie problemu alkoholowego. Zajmuje się tym Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W Żarach przedsiębiorcy za pozwolenia na sprzedaż alkoholu w 2020 roku wpłacili 1 mln 27 tys. 468,03 zł. W Żaganiu przedsiębiorcy za koncesje zapłacili 706 tys. 571,11 zł.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 516

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »