REKLAMA

Samorząd

Radna przed sądem

Opublikowano 05 marca 2021, autor: jb

Radna gminy Żagań Agnieszka Dziewiatnik usłyszała akt oskarżenia. Ruszyło przeciwko niej postępowanie w wydziale karnym Sądu Rejonowego w Żaganiu.

Zdarzenie dotyczy spraw sprzed… 6 lat. Prokuratura zarzuca jej, że od listopada 2014 roku do 22 kwietnia 2015 roku, jako kierownik biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Szprotawie uporczywie naruszyła prawa pracownicze, znęcała się psychicznie nad podległym pracownikiem, pomniejszała jego kompetencje, nadmiernie krytykowała, przenosiła mu stanowisko pracy, wyznaczała krótkie terminy realizacji zadań, kierowała uwagi nie związane z pracą i przekazywała polecenia przez inne osoby.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 380

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »