REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Kto się boi, nie zarobi

Opublikowano 05 marca 2021, autor: bj

Z kasą z prowizji za pobieranie podatku pożegnać się musi część sołtysów w gminie Lubsko. -Kto uważa, że się zakazi dając decyzję, chyba tego samego spodziewa się odbierając pieniądze-mówi Janusz Dudojć, burmistrz Lubska. Dlatego do kwitów w części wsi wynajął urzędników. I tam u sołtysa zapłacić się nie da.

Dotychczas sołtysi najpierw roznosili decyzje podatkowe nie biorąc za to ani grosza, ale od wpłaty mieli 12 proc. prowizji. Urzędnicy obdzwonili sołtysów i zapytali, kto chce roznosić decyzje.

-Część z nich nie chciała i te osoby miały do tego prawo. Ale my decyzje dostarczyć musieliśmy i ponieśliśmy koszt – tłumaczy Janusz Dudojć, burmistrz Lubska.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 590

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »