REKLAMA

Aktualności, Wasze sprawy

Wezmą się do roboty?

Opublikowano 26 lutego 2021, autor: bj

Od Pekomu-u oczekują opróżniania na czas śmieci. Ale śmieciarka przyjeżdża raz po raz, albo i nie. Szefowa żarskiej spółki od oczyszczania miasta zwala winę na mieszkańców.

– Zawsze zabierali śmieci w czwartek, piątek. Teraz nikt nie przyjechał. W piątek zadzwoniłem do biura. Powiedzieli, że w poniedziałek je zabiorą. I oczywiście cisza – denerwuje się Marian Słonimski,  mieszkaniec budynku przy ul. Wieniawskiego 56 w Żarach.

Pan Marian nie ukrywa irytacji, bo mówi, że starannie od lat segreguje śmieci. Sytuacje z przepełnionymi dzwonami zdarzają się tu bardzo często.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 310

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »