REKLAMA

Zdrowie

Zaszczepi się połowa

Opublikowano 19 lutego 2021, autor: jb

122 na 204 nauczycieli z Żagania zdecydowało się przyjąć szczepionkę przeciwko koronawirusowi.

Ruszyły szczepienia dla nauczycieli poniżej 60 roku życia. Odgórna lista uprawnionych do przyjęcia szczepionki została przygotowana w Systemie Informacji Oświatowej. Chętni zapisywali się u dyrektora szkoły, a potem dyrektor zgłaszał się do szpitala węzłowego, żeby ustalić termin szczepienia.

W samym Żaganiu procentowo najwięcej nauczycieli na szczepienia zapisało się w Zespole Przedszkoli nr 2 i 3. Chęć przyjęcia szczepionki zgłosiło tam 16 na 18 pracowników przedszkola oraz 9 na 10 opiekunów ze żłobka. Terminy wyznaczono im na dwa różne dni. Pierwsza grupa szczepiła się w czwartek, 18 lutego. Kolejne osoby dostaną zastrzyk 23 lutego.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 597

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »