REKLAMA

Samorząd

Nie taki znowu Łoś

Opublikowano 19 lutego 2021, autor: bj

Czy został zatrudniony tylko po to, by pójść na zwolnienie lekarskie? Zresztą choć podobno przyjęty bez kwitu od lekarza, przytulił zapomogę. Tak o Piotrze Łosiu, wiceprzewodniczącym Rady Miasta w Żaganiu mówią byli koledzy z pracy w ŻWiK-u. Sam Łoś mówi, że chciał i musiał pracować. Tylko zdrowie zaczęło szwankować.

Piotr Łoś, wiceszef żagańskich radnych został zatrudniony w miejskiej spółce. Pracował bardzo krótko, bo szybko przeszedł na zwolnienie lekarskie. Informacja, choć dotyczy 2019 roku, gruchnęła dopiero teraz. Każda tajemnica wyjdzie na jaw. Nawet ta od kumpli z miasta.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 594

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »