REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Śmierć na drodze

Opublikowano 19 lutego 2021, autor: bj

Ryszard Leś (? 56 l.) wracał do domu, pieszo. Wjechał w niego bus. Uderzył. Wciągnął pod podwozie. Kierowca nawet nie zwolnił i uciekł. Potem przyznał się, że pił. I nie po raz pierwszy wsiadł za kierownicę po pijaku.

Do wypadku doszło ok. godz.18, w niedzielę, 14.02. W pana Ryszarda, który szedł drogą pomiędzy Marszowem a Olszyńcem (gm. Żary) wjechał ford transit. Skończyło się tragedią. Pieszy zginął na miejscu. Doszło do potrącenia, a dodatkowo mężczyzna został wciągnięty pod samochód.

– Wiemy o tym z relacji świadków, którzy jechali za busem. Nie widzieli bezpośrednio uderzenia, ale zauważyli, że poszkodowany wypadł spod auta. Z początku myśleli, że to zwierzę. To auto odjechało, a oni się zatrzymali. I zauważyli leżącego człowieka-mówi Robert Brzeziński, szef żarskiej prokuratury.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 546

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »