REKLAMA

Zdrowie

Szczepią się, gorączkują i czekają

Opublikowano 19 lutego 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Nauczyciele szkół podstawowych w regionie zaczęli się szczepić przeciwko Covid-19. Zaszczepiło się już kilkuset nauczycieli z Żar i powiatu. Kolejne osoby wciąż czekają na swoją kolejkę, a wokół szczepionki firmy AstraZeneca narasta coraz więcej wątpliwości.

Nauczyciele z powiatu żarskiego zaczęli się szczepić przeciwko Covid-19. W Żarach szczepienia odbywają się w dwóch miejscach. W 105 Szpitalu Wojskowym od piątku, (12.02),  w przychodni na ulicy Skarbowej od poniedziałku (15.02).

Mają limity

Szpital na Wyspie, któremu podległa jest przychodnia przy ulicy Skarbowej, w której mogą szczepić się nauczyciele może szczepić 100 nauczycieli tygodniowo.

– Pierwszego dnia zaszczepiliśmy 12 osób – mówi Elżbieta Gruber-Panek, sekretarka medyczna w przychodni na ulicy Skarbowej –  Kolejnego też 12 osób. Tak będzie do niedzieli. –

W tym czasie do Żar dotrą kolejne dawki szczepionek.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 621

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »