REKLAMA

Sport

Trenuj siatę

Opublikowano 19 lutego 2021, autor: Michalina Kozarowicz

W Żarach startują nowe zajęcia sportowe. Dzieciaki będą mogły trenować siatkówkę w ramach Lubuskiej Federacji Rozwoju Sportowego prowadzonej przez Jarosława Gada.

Od marca w Żarach rusza Akademia Piłki Siatkowej. To zajęcia dla chłopców i dla dziewczynek prowadzona przez LFRS.

Lubuska Fundacja Rozwoju Sportowego powstała z inicjatywy trenera Jarosława Gada, posiadającego ogromne doświadczenie zarówno w szkoleniu piłkarskim dzieci w kraju i za granicą, oraz dzieci z rodzicami, chcących aktywnie spędzać czas.

– Siatka to wspaniały sport, który wpływa nie tylko na fizyczny rozwój dzieci, ale pomaga im w pracy nad sobą, kształtuje ich charaktery i wpływa na poprawę zdolności uczenia się – mówi Patrycja Kurzawska, trenerka siatkówki, która będzie prowadzić zajęcia w LFRS – Na nasze zajęcia mogą zapisać się wszyscy. Ruch kształtuje wytrwałość i uczy zdrowej rywalizacji.

Zajęcia dla wszystkich

Na nowe zajęcia można się zapisać dzwoniąc pod numer 728 354 195, pisząc na Facebooku, na stronie „LFRS- Akademia Piłki Siatkowej” lub pisząc na lfrs.akademiasiatkowki@gmail.com.

– Treningi ruszą w marcu- zapowiada trenerka – Będziemy się spotykać 2-3 razy w tygodniu. Grupy będą podzielone ze względu na wiek – klasy 1-3; 4-6 i 7-8. Chcemy zachęcić do trenowania siatki już od najmłodszych lat.

Na treningach mile widziani będą też rodzice.

– To ma być czas dla rodziny. Będziemy organizować zawody, sportowe weekendy czy obozy. Zapraszam wszystkich – zachęca P.Kurzawska.

Napisz komentarz »