REKLAMA

Gospodarka

Nie jestem foliarzem i płaskoziemcą

Opublikowano 12 lutego 2021, autor: Michalina Kozarowicz

– Gdy komentowałem pewne kwestie w marcu, ludzie pisali do mnie, że jestem płaskoziemcą i foliarzem. Teraz mówią, że mam rację. – mówi Przemysław Końcowik, żarski przedsiębiorca. W rozmowie z „Regionalną” o epidemii i biznesie.

Przemysław Końcowik ( 37 l.) jest właścicielem sali „Styl” w Żarach, prowadzi klub tańca „Styl” . Swój biznes skupiający się głównie na organizacji wesel i imprez okolicznościowych otworzył w 2017 roku.

„Regionalna”: Jak się prowadzi teraz biznes?

Przemysław Końcowik: Nie prowadzi się. Praktycznie stoimy. Na sali odbywają się tylko zajęcia taneczne, które możemy prowadzić. Ale jeżeli chodzi o imprezy, to wszystko stoi.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 666

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »