REKLAMA

Sport

Wytańczyli podium

Opublikowano 12 lutego 2021, autor: Piotr Piotrowski

Żagańscy tancerze walczyli o medale w międzynarodowych zawodach International Polish Championship WADF, w Jeleniej Górze.

Wychowankowie Klubu Sportowego PASJA i Akademii Tańca NDS mają za sobą udany start w nowym roku.  – Cieszymy się ze świetnych wyników tancerzy. Szkoda, że rywalizacja ciągle odbywa się online. Tancerze nagrywają swoje popisy, po czym komisja konkursowa ocenia filmiki – mówi Artur Niezgoda. – Brakuje nam rywalizacji „w realu” i powrotu do normalności.

Formacja Crazy Dance Junior Crew w składzie: Maja Żołyńska, Rita Citak, Natalia Nawrot i Zofia Kulicz zajęła drugie miejsce w kategorii Urban Streetdance Small Team.

Na najniższym stopniu podium stanęły ich starsze koleżanki: Aleksandra Franczyk, Julia Żołyńska i Klaudia Pawlicka, w rywalizacji Urban Streetdance Trio Adults.

Aleksandra Franczyk i  Wiktoria Fronczek po złote krążki sięgnęły w Urban Streetdance Duety Adults. 

Srebro wywalczyła M. Żołyńska w Urban Streetdance Solo.

W indywidualnej rywalizacji, do ćwierćfinałów doszli:  Natalia Nawrot, Nina Nowak, Julia Żołyńska, Klaudia Pawlicka i Mikołaj Otocki.

W duetach czwarte miejsce zajęła para: Nina Nowak & Natalia Nawrot (dzieci młodsze), świetnie spisały się również Rita Citak i Maja Żołyńska (dzieci), dochodząc do półfinału.

Napisz komentarz »