REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zlikwidowali miejscówkę

Opublikowano 29 stycznia 2021, autor: mk

Ulica Cicha w Żarach była przez lata popularnym miejscem spotkań młodzieży. To już jednak należy do przeszłości. Biesiadne stoły, zostały zlikwidowane.

Z ulicy Cichej w Żarach zniknęły kamienne stoły. Choć to najkrótsza ulica w Żarach, po której nie da się przejechać samochodem, to interwencji policji na niej nie brakowało. Zaciszne miejsce było ulubionym całodobowym miejscem spotkań młodzieży. Często organizowane były tam też alkoholowe popijawy w nieco starszym towarzystwie.

Ciągłe zadymy

Ulica Cicha objęta jest monitoringiem. Niestety w lutym zeszłego roku, kamery zostały zniszczone. Monitoring odtworzono, ale już wcześniej kamery nie przeszkadzały imprezującym na Cichej. Mieszkańcy mieli już serdecznie dość. W końcu udało się pozbyć problemu. Biesiadne stoły zniknęły z uliczki po interpelacji radnego Marcina Grubizny, który złożył ją w imieniu mieszkańców. Urzędnicy przychylili się do prośby i ławeczki zabrali. Los kamiennych ław nie będzie taki zły, teraz staną przy folwarku na ulicy Poznańskiej.

Napisz komentarz »