REKLAMA

Gospodarka

A10Park się rozrasta

Opublikowano 29 stycznia 2021, autor: bj

Sinsay, do tego drogeria i restauracja już na wiosnę pojawią się w żarskim A10Park u zbiegu ul. Moniuszki, Lotników i Strzelców. Ale zaczną od bezpłatnego internetu.

Już w kwietniu w centrum znajdującym się w sąsiedztwie Osiedla Muzyków w Żarach pojawić się mają kolejne szyldy nad sklepowymi witrynami.

– Na pewno jedną z nich będzie Sinsay. Mają modna odzież w dobrych cenach, dlatego mam nadzieję, że mieszkańcy Żar chętnie będą korzystać z tej oferty-informuje Adam Kuczma, inwestor. To sieć odzieżowa dla dziewcząt i pań.

Już wkrótce, w ciągu maksymalnie dwóch tygodni w centrum klienci będą mogli korzystać z bezpłatnego internetu. Sieć wi-fi obejmie cały parking.

Trwają rozmowy z kolejnymi najemcami. Nieoficjalnie wiadomo, że pojawi się tu drogeria sieciowa znanej marki, optyk i restauracja pod znanym szyldem, być może „Pizza Hut”.

Centrum Handlowe A10 przy ul. Moniuszki w Żarach ruszyło na początku listopada. Na razie z kilkoma sklepami – Action, Jysk, Żabka, Big Star i Lotto.

Przy parkingu znajduje się punkt do ładowania aut elektrycznych. Wciąż trwają jeszcze prace przy budowie drogi przy ul. Strzelców, na wysokości centrum handlowego. 

Napisz komentarz »