REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Gdzie jest Patryk?

Opublikowano 29 stycznia 2021, autor: jb

Zaginął Patryk Cichocki (26 l.) z Borowego (gm. Iłowa).

– Syn wyszedł z domu o godz. 9:15.,  20 stycznia. Od tego czasu nie mamy z nim kontaktu. Udało nam się ustalić, że był w miejscowym sklepie. Pokręcił się, nic nie kupił, wyszedł.  Potem nie wiemy, co się działo – mówi Barbara Waldun, mama Patryka.

Mężczyzna tego samego dnia był widziany około godz. 15:00 przy Rondzie Czterech Pancernych w Żaganiu. – Podejrzewamy, że do Żagania dotarł piechotą.

Mężczyzna w piątek (15.01.) na własne żądanie wypisał się ze szpitala, powinien przyjmować leki. -Na co dzień jest bardzo spokojny, nie mamy pojęcia, gdzie poszedł. Syn nie zabrał żadnych swoich rzeczy, telefon jest w domu. Ma ze sobą dowód osobisty. Martwimy się bardzo, jest zima, są mrozy. Nie wiemy, co się mogło stać – przyznaje pani Barbara.

Patryk Cichocki ma 185 cm wzrostu, piwne oczy, włosy ciemny blond. W dniu zaginięcia był ubrany w jeansy, sportowe buty Nike granatowo-czarno- białe i kurtkę z kapturem.

Osoby, które wiedzą, gdzie Patryk może przebywać mogą kontaktować się z mamą Patryka pod numerem telefonu 572 285 179 albo zgłosić to policji.

Napisz komentarz »