REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Bingo, gdzie jesteś?

Opublikowano 29 stycznia 2021, autor: Michalina Kozarowicz

Tysiąc złotych nagrody wyznaczyła rodzina Binga z Żar (Kunice) za pomoc w jego odnalezieniu. Za pieskiem bardzo tęskni 6-latka, której jest najlepszym przyjacielem.

Bingo w czwartek (28.01) obchodzi swoje pierwsze urodziny, dzień później urodziny świętuje jego pani, 6-letnia Ola.

– Córka bardzo tęskni za psem, jest do niego bardzo przywiązana. Serce się kraje, gdy na nią patrzę. – mówi Karolina Jastrzębska, mama Oli – Wyznaczyłam nagrodę w wysokości 1000 zł dla znalazcy naszego Binga.

Już 2 tygodnie

Bingo ostatni raz był widziany w piątek 15. stycznia.

– Miedzy godz. 13.00 i 14.00 wypościłam go na dwór. Bingo uciekł z naszego podwórka z psem mojej szwagierki. Szwagierka ich zauważyła i zamknęła u siebie na podwórku. Nasze psiaki często razem się bawią. Tam był widziany po raz ostatni ok godz. 15.00 – mówi Karolina

Rodzina rozpoczęła poszukiwania zakrojone na szeroką skalę. Niestety, piesek do tej pory się nie znalazł.

– Czuje, że Bingo jest blisko. Ktoś zrywa plakaty z jego wizerunkiem i informacją, że go szukamy. To dla mnie bardzo podejrzane. Bingo ma dopiero rok. Skończył go w czwartek (28.01) Dziś moja córka Ola ma 6 urodziny. Byłoby cudownie, gdyby mogli je spędzić razem. Błagam o wszelkie informacje na temat Binga – dodaje K.Jastrzębska

Osoby, które wiedzą gdzie jest Bingo, lub chciałby go odprowadzić do domu, proszone są o kontakt z rodziną pod numerem telefonu: 789 146 321 lub przez Facebooka.

Napisz komentarz »