REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Proboszcz odszedł, Ciocia Marta zostaje

Opublikowano 22 stycznia 2021, autor: bj

Śledztwo w sprawie seksualnego wykorzystania uczennicy, kościelne postępowanie. To niejedyne kłopoty byłego proboszcza z Sieniawy Żarskiej. Teraz głos zabierają jego koledzy w sutannie.

Sprawa ex-proboszcza z Sieniawy Żarskiej (gm. Żary), który w połowie grudnia zrezygnował z funkcji, po tym jak wybuchł skandal,że miał on wykorzystać seksualnie uczennicę szkoły podstawowej, wciąż budzi emocje. Do redakcji gazety „Regionalnej” dotarł list grupy księży, którzy po publikacji artykułów „Gdzie jest stary proboszcz?” i „Ksiądz o wielu twarzach” zabrali głos.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 615

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »