REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Zabił Patrycję za trzecim razem

Opublikowano 22 stycznia 2021, autor: Norbert Królik

Szokujące informacje dotyczące brutalnego zabójstwa 24-letniej Patrycji Klimas przez jej partnera w obecności ich dziecka, do którego doszło niedzielę (3.01) w Sieniawie Żarskiej. Okazuje się, że Wojciech P. w poprzedzających mord dwóch tygodniach co najmniej dwa razy próbował zabić matkę swojego dziecka. Nikt Patrycji nie pomógł ocalić życia. Była zdana na łaskę i niełaskę mordercy, który miał klucze do jej mieszkania.

Był późny wieczór 25 grudnia. Patrycja była u swojej kuzynki w Żaganiu.

– Około 23 przyjechał po nią Wojtek. Czekał na nią w samochodzie. Miał ją zawieźć do domu. Zamiast tego zawiózł ją do lasu i zaczął dusić. Gdy straciła przytomność przestraszył się i zawiózł ją na SOR w Żarach.Tam lekarze wezwali policję – opowiada Oliwia Klimas, kuzynka zamordowanej Patrycji.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 863

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »