REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

On miał dwie twarze

Opublikowano 22 stycznia 2021, autor: bj

Dziś wie, że on się jej dzieckiem interesował, a przed ludźmi udawał, że z nią jest. Matka 9-letniej zgwałconej dziewczynki opowiada jak doszło do tego, że zwyrodnialec miał dostęp do dziecka. Dziś kobieta już wie, że dzieci padały jego ofiarami już przed laty.

Poznali się przy okazji. – Chciałam, żeby mi podłogę wymienił. Podjął się tego. I tak się zaczęło – mówi matka kilkulatki, którą wykorzystywał seksualnie i gwałcił jej partner.

Byli razem 6 lat.

-Z ojcem córki się rozstałam, bo był alkoholikiem. A Rysiek mnie nauczył życia, gotować, ogarniać sprawy. Moja rodzina była objęta opieką asystenta rodziny. Ale uznali, że z Ryśkiem dajemy sobie radę i że asystent niepotrzebny.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 682

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »