REKLAMA

Kronika policyjna

Okradli przedsiębiorcę

Opublikowano 15 stycznia 2021, autor: Piotr Piotrowski

– Ukradli mi narzędzie do pracy – żali się Bartosz Hucał, żagański przedsiębiorca. Z jego warsztatu zniknął sprzęt do piaskowania.

Do włamania do z jednego z magazynów w rejonie ul. Krętej w Żaganiu doszło w nocy z piątku na sobotę, 8/9 stycznia. Właścicielowi firmy FHU BestKor oprócz piaskarki, skradziono dwa hełmy. Zniknął też wąż z dyszą. Łączna wartość przedmiotów, to ponad 10 tys. zł.

– W sobotę, rano kolega, który również ma nieruchomość na Krętej, zadzwonił do mnie, że przy moim magazynie brakuje kłódek. Teraz nie mogę zarabiać na chleb. Co ciekawe, skradziono tylko narzędzia do piaskowania – mówi Bartosz Hucał. – Widać, że było na nie zlecenie.

Pan Bartosz sprawę kradzieży natychmiast zgłosił policji. Sprzętu poszukuje też na własną rękę. – Sprawdzam wszystkie miejsce, gdzie mógł trafić. Pomagają mi w tym również znajomi – podkreśla przedsiębiorca i  za pośrednictwem gazety, apeluje do czytelników. – Jeśli ktoś słyszał coś na ten temat, proszę o kontakt (tel. 737 499 299). Może otworzy się nagle, w okolicy nowe piaskowanie?

komentarz »
  1. Ola 24 stycznia 2021 07:43 - Odpowiedź

    Przedsiębiorca Starosty…..

Napisz komentarz »