REKLAMA

Komunikacja

Pekom potrafi!

Opublikowano 21 grudnia 2020, autor: Michalina Kozarowicz

Pracownicy żarskiego Pekomu uznali, że drzewom rosnącym przy ulicy Edelburgis przestrzeń nie jest potrzebna. Kostkę brukową ułożyli tak skrupulatnie, że drzewom nie zostawili ani centymetra.

Remont chodnika na ulicy Edelburgis w Żarach rozpoczął się pod koniec listopada. Stary chodnik wołał już o pomstę do nieba. Prace wykonano w ramach bieżącego utrzymania dróg, a przeprowadziła je miejska spółka, Pekom.

Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie ułańska fantazja pracowników Pekomu, którzy kostkę brukową ułożyli tak dokładnie, że nie zostawili drzewom ani kawałka przestrzeni.

Teraz kostkę wokół drzew rozebrano.

– Na ulicy Edelburgis na razie zakończyły się prace brukarskie – mówi Olaf Napiórkowski, wiceburmistrz Żar. – Do drzew zostały zamówione specjalne kratki, które zostaną zamontowane dziś, 18.12. Koszta tego remontu jeszcze nie są znane. Prace zostaną rozliczone dopiero po odbiorze inwestycji, co nastąpi do końca roku – mówi burmistrz.

komentarze »
  1. Olo 6 stycznia 2021 17:42 - Odpowiedź

    Kiedyś mówiło się jaki Pan taki kram. Powyżej ksiązkowy przykład niewłaściwego zarządzania firmą. W prywatnej firmie nie do pomyślenia, ale widać takie cuda w Żarach to nowa norma.
    Czas już na młodych ludzi w Żarach.
    Emerytowani politycy i Prezesi powinni zrobić miejsce młodym.

  2. Jola 10 stycznia 2021 12:29 - Odpowiedź

    Zupełny brak profesjonalizmu w urzędzie i spółce. Chyba nikt nie liczy się z pieniądzami z naszych opłat i podatków. Czas na młode pokolenia.

Napisz komentarz »