REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Śmierć na drzewie

Opublikowano 21 grudnia 2020, autor: bj

Całe życie było przed nim. Wystarczyła jedna chwila. Cross, na którym jechał uderzył w drzewo w lesie. Eryk Frejkur (? 17 l.) zmarł. – Nie wiem, czy jest coś bardziej tragicznego dla rodzica. Z jego śmiercią cały świat mi się zawalił. – mówi mama chłopca.

Wyjechał z domu chwilę wcześniej. 17-letni Eryk Frejkur z Łęknicy pojechał z kolegą crossami. Najpierw skręcili do lasu w Trzebielu, tuż obok wieży obserwacyjnej. Potem chcieli się wybrać do znajomego. Pokazać nowy motocykl Eryka.

Dzwonili, że reanimują

Pani Roksana, mama Eryka nie kryje łez i rozpaczy.

-Wcześniej miał już motocykl, z dużo słabszym silnikiem. A teraz …pojechał z ojcem po ten motor. Jednego dnia. Drugiego dnia pojechał do kolegi. Do Trzebiela. Wjechał w las. Chciał wypróbować. Upłynęło pół godziny, jak wyjechał z domu.. Nagle dostałam telefon, że Eryk miał wypadek. To było jakoś po godz. 14. Słyszałam syreny, karetkę. Dzwonili, że go reanimują. A potem kolejny raz. Jeszcze usłyszałam pytanie, czy jestem mamą Eryka. I głos ratownika, że nie udało się go uratować… – płacze pani Roksana.

Teraz nie chce nawet wiedzieć, co to był za motor. – Nie chcę go więcej oglądać – zapewnia.

Uderzył w drzewo

– Do tragicznego zdarzenia z udziałem motocyklisty doszło we wtorek, 15.12. na leśnej drodze gruntowej w rejonie Trzebiela. – potwierdza Aneta Berestecka, rzeczniczka żarskiej policji. – 17-letni kierujący poniósł śmierć na miejscu. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 543

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »