REKLAMA

Komunikacja

Remontują wokół galerii

Opublikowano 11 grudnia 2020, autor: bj

Remontują fragmenty dwóch dróg i kończą adaptację pomieszczeń pod wynajem. Przed świętami do centrum A10 Park przy ul. Moniuszki w Żarach będzie można dojechać również od tyłu.

Jeszcze przed świętami ulica za centrum handlowym A10 Park będzie przejezdna, bo odcinek ul. Strzelców i ślepy odcinek Przeładunkowej, biegnący do ul. Moniuszki, właściciel centrum utwardzi kruszywem bazaltowym, a w części pokryje asfaltowym dywanikiem.

– To kilkusettysięczna inwestycja tak naprawdę w miejskie ulice. Ale nie po raz pierwszy robimy coś dla Żar. Przy okazji budowy ronda dorzucaliśmy 200 tys. zł, na etapie prac projektowych – mówi Adam Kuczma, właściciel firmy K-Invest.

Dzięki przebudowie, w tym miejscu pojawi się możliwość objechania tyłem centrum, co dla jego klientów w okresie przedświątecznym będzie sporym ułatwieniem. Poza nową nawierzchnią będzie też zatoczka postojowa i chodnik.

Wkrótce na terenie centrum pojawią się tymczasowe punkty, gdzie będzie można kupić karpie, choinki i fajerwerki.

Specjalnie dla pań

Centrum Handlowe A10 przy ul. Moniuszki w Żarach ruszyło na początku listopada. Na razie z kilkoma sklepami – Action, Jysk, Żabka, Big Star i Lotto. Kolejne pojawią się tutaj wiosną. 

– Na pewno znajdą się sklepy dedykowane specjalnie dla pań – ucina pytania A. Kuczma.

Nieoficjalnie wiadomo, że otworzy się tu drogeria znanej sieci, dotychczas nieobecna w Żarach. Prowadzone są też negocjacje z „Pizza Hut”.

Przy parkingu znajduje się punkt do ładowania aut elektrycznych, z którego można skorzystać przy pomocy specjalnej aplikacji.

Napisz komentarz »