REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Zabiła go pandemia

Opublikowano 04 grudnia 2020, autor: Norbert Królik

Choroba przyszła tak nagle. Zabrała kochanego męża, ojca i dziadka, na którego najbliżsi mogli zawsze liczyć. Zmarł Bogdan Starosta (?68 l.) z Olbrachtowa, mąż Henryki Starosty, założycielki zespołu Mała Tęcza.

Do żadnej śmierci nie da się przygotować. Każda jest niespodziewana, bo rodzina ma zawsze nadzieję do końca, że uda się to życie ocalić. Tak było w przypadku Bogdana Starosty. Z jego odejściem nie można się pogodzić. Miał 68 lat i wydawało się, że przed nim jeszcze wiele szczęśliwych dni z żoną wśród dzieci i wnuków. Tak się nie stało. Odszedł. Pokonał go rak. Pokonała go pandemia, choć sam na koronawirusa nie chorował.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 661

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »