REKLAMA

Aktualności, Kronika policyjna

Udawali agentów CBŚ. Skuli go i okradli!

Opublikowano 27 listopada 2020, autor: Piotr Piotrowski

Do domu przedsiębiorcy wpadli oszuści. Podali się za agentów Centralnego Biura Śledczego. Skuli. Zabrali 70 tysięcy złotych i biżuterię.

Czterech zamaskowanych, uzbrojonych mężczyzn zapukało do drzwi domu Jacka Brzeźniaka z Gościeszowic (gm. Niegosławice) we wtorek, 17 listopada, wczesnym rankiem.

– Usłyszeliśmy walenie do drzwi i okrzyki „policja, otwierać!” – mówi pan Jacek. – Gdy otworzyłem, mężczyźni podali się za agentów Centralnego Biura Śledczego, pokazując nakaz prokuratora dotyczący przeszukania mieszkania. Rzekomo – pod pozorem nieprawidłowości w handlu maszynami rolniczymi, którym zajmuje się moja firma. Wyglądali na profesjonalistów. Mieli odpowiedni ubiór, kamizelki, plakietki i uzbrojenie. Położyli nas z żoną na podłogę, skuli.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 271

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »