REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Natan pierwszy raz odwiedzi tatę

Opublikowano 27 listopada 2020, autor: Norbert Królik

Daniel Świerczyński, który walczy o powrót do zdrowia, po wypadku w pracy, musiał zmierzyć się z koronawirusem i zapaleniem płuc. Teraz jest już bezpieczny w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym w Limanowej. Na spotkanie z tatą czeka jego syn Natan. Zobaczą się pierwszy raz od wypadku.

Daniel Świerczyński dostał szansę na powrót do zdrowia! Trafił do specjalistycznego ośrodka rehabilitacyjnego RehStab w Limanowej.

– To cud, że udało nam się tam dostać. To jest ośrodek najbardziej odpowiedni dla Daniela. Ma tam zapewnioną rehabilitację neurologiczną i całodobową opiekę – mówi Monika Kaszubska, żona Daniela. Przyznaje jednak, że do ostatniego momentu nie wiedziała, czy dla męża będzie miejsce w ośrodku.

Wirus i zapalenie płuc

Daniel po wypadku, do którego doszło w połowie sierpnia (poraził go prąd), przewieziono go do szpitala w Zielonej Górze, gdzie uratowano mu życie. Następnie trafił do Nowej Soli. Tam rozpoczęła się jego długotrwała rehabilitacja.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 572

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »