REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Zatrzymała go śmierć

Opublikowano 27 listopada 2020, autor: bj

Spełniał marzenia, układał sobie życie. Nagła, tragiczna śmierć zabrała wszystko. Dawid Kokolus (? 25 l.) z Żagania zginął na drodze. Wracał do domu.

Jechał prostą drogą pomiędzy Żarami a Żaganiem. Siedział za kółkiem swojego audi. Była poniedziałkowa noc, 23.11. Kilkanaście minut przed godziną 3 nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło na wysokości Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Marszowie.

Zginął na miejscu

Siła uderzenia była tak wielka, że z auta pozostały tylko pogięte blachy. Jego kierowca, Dawid Kokolus (? 25 l.) z Żagania był zakleszczony we wraku. Zginął na miejscu.

– Mężczyzna jadąc w kierunku Żagania, zjechał  na pobocze i uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia – informuje Aneta Berestecka, rzeczniczka żarskiej policji.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 492

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »